Minggu, 19 Maret 2017

מתוך הכרה פסיכופתים מאפיינים

ייתכן לעתים קרובות שומעים את המילה 'פסיכופת', או אפילו לדובב מישהו כמו פסיכופט. הפסיכופאת המונחת למעשה לא ניתן להשתמש ברישול. פסיכופת (וגם סוציופת) היא מצב פסיכולוגי רציני הכלול לתוך הפרעת אישיות אנטי חברתית.
מי פסיכופטים בדרך כלל לא יכול להגיד שהוא נכון ומה לא נכון, כל כך הרבה מאלה שעושים מוסריים, אפילו פליליים, ללא חרטה ואשמה. עם זאת, לא כל פסיכופתים הם רוצחים בדם קר. אולי בשקט סביבך שאתה אינטראקציה עם פסיכופת בלי שאתה יודע.
סקוט א בון דוקטור, פרופסור לסוציולוגיה לקרימינולוגיה אוניברסיטת דרו, אמר כי פסיכופת לא יכול ליצור קשרים רגשיים ויש לי תחושה של אמפתיה עם אחרים, למרות שהם בדרך כלל היו אישיות חמה ואפילו מקסים.
פסיכופת היא מי הוא מניפולטיבי והוא קל לרכוש את אמונם של אחרים. הם לומדים לחקות את הרגשות, הם לא באמת מרגישים, וגם ייראו כמו בן אדם נורמלי. פסיכופתים הם לעתים קרובות משכיל יש עבודה יציבה, חלקם טובים מאוד מניפולציה מימיקה, כך שיש להם משפחה יחסים ארוכת טווח אחרים מבלי לדעת את טבעם האמיתי.
הרושם הראשון של פסיכופת

הופעה של פסיכופת באמצע הציבור הוא דבר נורא, אבל איזה כוח, אופי פסיכופת הוא די קשה לזהות מתי הם להסתובב בקהילה. צ'ארלס Montaldo, מומחה פשע, מסביר כמה הרושם פסיכופטים מוצגים לאחרים:
במבט ראשון, תכונות פסיכופטית מופיעות בדרך כלל עם אכפתיות מקסימה, חברותית מאוד, וידידותיות לאחרים.
כלפי חוץ, הם נראים הגיוני, סבירה, תכליתית, גם מחשבה, יכול לספק הסבר מדויק מענה הולם כי יש השלכות עבור אנטי חברתי פורעי חוק.
פסיכופתים מסוגלים להעריך את עצמם ואת בגלוי יתקנו את שגיאות העבר.
פסיכופתים לא מראים סימפטומים של התנהגות נוירוטית משותפת, כולל אי ​​שקט, חרדה, היסטריה, שינויים במצב הרוח, עייפות קיצונית, וכאבי ראש.
ובמצבים שגורמים אחרים מצוברחים או מעוצבן, ערערה גם פסיכופת ולהראות חלל רגשי, ללא כל חשש או חרדה.
מאפיין תכונות פסיכופת

ד"ר רוברט הייר, פרופסור אמריטוס לפסיכולוגיה באוניברסיטת קולומביה הבריטית, יצרה רשימה של המאפיינים של פסיכופתים כדי לקבוע כמה זמן פושעים יישאר בכלא, כך ד"ר הייר בילה הרבה זמן בכלא עם האסירים. עם זאת, פעמים רבות הוא הוטעה על ידי הרבה פסיכופטים. לכן, הוא הבין שאנחנו לא נסתמך על המאפיינים מייד לנתח כל אדם בחיים שלך.
מידע זה מיועד לספק סקירה בלבד. זה משהו שאתה יכול להשתמש בו ככלי להעריך את עצמם ולהשתמש בהם בחוכמה כאשר לשפוט אחרים.
1. לדבר חכם ומקסים

פסיכופתים יש נטייה להיות חלק, מרתק, מקסים, חכם, ויושב ומדברים חכמים. הקסם של פסיכופטים הוא לא ביישן, מודעות עצמית, והם לא מפחדים להגיד כלום. פסיכופת לא מתקשה לדבר.
2. יש יהירות גבוהה

פסיכופת היא מישהו שדעותיו גבוהה מדי יכולת וגאווה, בטוחה, דעתנית, יהירה, רברבן. פסיכופתים הם אנשים יהירים שמאמינים שהם בני אדם מעולה.
שעמום 3. להיות מועדים

פסיכופתים לעתים קרובות יש משמעת עצמית נמוכה בביצוע משימותיה עד הסוף, כי הם משועממים בקלות. הם לא יוכלו לעבוד באותה עבודה במשך זמן או משימות ארוכות כי הם רואים משעממים או שגרתיים.
4. אני שמח להיות התנהגות אנטי חברתית כי הוא מזיק

התנהגות אנטי חברתית כגון רמאות, שקר, לשדוד, לגנוב, לחימה, ניאוף, והרג התנהגות מעניינת עבור פסיכופת. הם נראו מעוניינים התנהגות אנטי חברתית נמצאים בסיכון גבוה ללא מטרה ברורה. כמה תאוריות להסביר כי פסיכופתים רק רוצים לשים את עצמם במצבים מסוכנים או מצבים שיכולים לגרום להם להיתפס, כי  אדרנלין  שהם חוו. גם הם רוצים להוכיח שהם יותר חכמים כולם, כולל המשטרה.
5. זהו שקרן פתולוגי

יכול בהיקף מתון או חמור. גם בסולם שהם יהיו חכמים, ממולחים, ערמומיים, ערמומיים וחכמים. ביום קשה הם ירמו, יושר,  מוסריות, מניפולטיבי, ולא ישר.
חוסר 6. של חרטה או אשמה

פסיכופתים נוטים להיות מודאג, קר רוח, קר לב, ולא אמפתיה. לכן, פסיכופתים לא אכפת אובדן, כאב וסבל של הקורבנות.
7. יש אורח חיים טפיל

תלות זו פיננסית מכוונת, מניפולטיבית, אנוכית ונצלנית על אחרים כפי שהיא משתקפת חוסר מוטיבציה, חוסר המשמעת, וחוסר היכולת להתחיל או אחריות מוחלטת.
8. לא ניתן לשלוט על ההתנהגות

פסיכופתים יש התנהגות עצבנית, רוגז וקוצר רוח, מאיים, אגרסיבי, לנזוף. זוהי תוצאה של חוסר שליטה הכעס והרגשות.
9. לאחר התנהגות מינית היא לא יציבה

פסיכופתים נוטים להיות בעלי קשרים רדודים, לעתים קרובות רומן, ולבחור פרטנרים מיניים אקראיים. לעתים קרובות הוא לשמור על כמה מערכות יחסים באותו הזמן.
10. בעיות התנהגות אילו בגיל צעיר

הם לעתים קרובות לבצע מגוון של התנהגויות כגון שקר, גניבה, מרמה, ניזק, הפחדה, פעילות מינית, צריכת אלכוהול, ngelem, וברחו מהבית בגיל פחות מ -13 שנה.
11. לא להיות מסוגל לאהוב

מאוד אגו פסיכופת עד כדי כך קשה לאנשים רגילים להבין את זה. הם מאוד אנוכיים וזה לא ניתן לשנות כך שזה עושה להם ממש לא יכול לאהוב אחרים, כולל הורים, בני זוג, וילדים משלהם. הטיפול הטוב היחיד שמוצג על ידי פסיכופת הוא כאשר הוא יכול לשמש את רווחיהם או כדי להקל על התוכניות והיעדים שלהם.
12. לא יכולים לקבל אחריות על הכישלון

פסיכופתים נאלצים להעמיד פנים כאשר הם צריכים לחקות רגש אנושי נורמלי שהוא בעצם לא מרגיש. זה קורה כאשר הם נתקלים כישלון. כשהם הופכים צנועים ולנסות לתקן את הטעויות שלהם, הם למעשה יש מטרה לשרת כשהיד כדי שאחרים לא מקבלים האשימו.
ישנם כמה הבדלים בהתנהגות של פסיכופטים, כולל המיניות פסיכופטית ואיך פסיכופתים. רוב המחקרים לא מצאו את הדרך הנכונה כדי לרפא התנהגות פסיכופטית זו. לעומת זאת, כאשר השיטה משמשת, פסיכופת תוכשר בצורה טובה יותר ולשפר שיטות מניפולטיביות כדי להסתיר את האישיות האמיתית שלהם, אפילו עין מיומנת.

Tidak ada komentar: